Suplování:   Pondělí 22.4.2024 (Lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Markéta

před 5. hodinou dohled 1. poschodí

 

Flašková Marie

7.hod

Odpolední vyučování

 

Hanus Petr

6., 7. hod Pedagogický dohled

Jetmar Filip

před 8. hodinou dohled Odpoledne

 

Jonášová Petra

před 3. hodinou dohled Suterén

 

Mikulecká Tereza

před 6. hodinou dohled Přízemí

 

Peňáz Petr

před 1. hodinou dohled Přízemí

 

Vanclová Ivana

1.- 9. hod Pedagogický dohled

Veselíková Lenka

před 6. hodinou dohled 2. poschodí

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Z

 

(ch)

změna

Veselíková Lenka

 

1.P

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Va)

2.A

4.hod

Ch

 

(ch)

změna

Jirmásek Jan

 
 

6.hod

Fj

Fj

(2.)

změna

Veselíková Lenka

 

2.P

4.hod

Z

 

(pc)

přesun <<

Veselíková Lenka

z 5.hod

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Ja)

 

5.hod

M

 

(se)

navíc

Krejzová Lucie

 
 

5.hod

Z

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

B

 

(ka)

změna

Jaklová Petra

 

3.A

1.hod

Ds

Ds

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

Ds

Ds

 

odpadá

 

(Ma)

3.P

2.hod

Fj

Fj

(a3)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

4.hod

Aj

A2

(a3)

změna

Šaldová Pavla

 

4.A

1.hod

Ds

Ds

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

Ds

Ds

 

odpadá

 

(Ma)

 

3.hod

Ms1

Ms1

(sp)

změna

Bartošová Markéta

 
 

4.hod

Čj

 

(te)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

5.hod

Aj

A1

(ok)

změna

Pachl Ivan

 
 

6.hod

Čj

 

(te)

supluje

Pulgretová Ivana

(Ma)

4.P

1.hod

Ivt

Ivt1

(pc)

navíc

Bartošová Markéta

 
 

1.hod

Ivt

Ivt2

(pc)

změna

Bartošová Markéta

 
 

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

Ivt

Ivt1

(pc)

navíc

Bartošová Markéta

 
 

2.hod

Ivt

Ivt2

(pc)

změna

Bartošová Markéta

 
 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Va)

 

5.hod

Fj

Fj

(a2)

změna

Stuchlá Aneta

 

5.P

3.hod

Fj

Fj

(pc)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

5.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Va)

6.P

1.hod

Fj

Fj

(se)

změna

Veselíková Lenka

 
 

8.hod

Vv

Vv

(a2)

supluje

Kmošková Pavlína

(Ma)

 

9.hod

Vv

Vv

(a2)

supluje

Kmošková Pavlína

(Ma)

7.P

1.hod

Ds

Ds

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

Ds

Ds

 

odpadá

 

(Ma)

 

3.hod

Čj

 

(te)

změna

Pulgretová Ivana

 
 

5.hod

Aj

A2

(ka)

přesun <<

Mikulecká Tereza

z 6.hod

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

Aj

A1

(a2)

změna

Pachl Ivan

 
 

6.hod

Aj

A2

 

přesun >>

 

na 5.hod

8.P

1.hod

Ds

Ds

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

Ds

Ds

 

odpadá

 

(Ma)

 

4.hod

Ms1

Ms1

(sp)

změna

Bartošová Markéta

 
 

5.hod

Aj

A1

(ok)

změna

Pachl Ivan

 

 

 

Suplování:   Úterý 23.4.2024 (Lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Markéta

5.- 9. hod Pedagogický dohled

Hanus Petr

před 10. hodinou dohled Odpoledne

 

Kunderová Martina

před 2. hodinou dohled 2. poschodí

 

Štancl Josef

6., 7. hod Pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Z

 

(ki)

výměna <<

Veselíková Lenka

z 2.hod

 

1.hod

Ch

   

výměna >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Ch

 

(ki)

výměna <<

Jirmásek Jan

z 1.hod

 

2.hod

Z

   

výměna >>

 

na 1.hod

3.A

8.hod

D

 

(ka)

supluje

Škodová Veronika

(Ma)

3.P

2.hod

Z

 

(te)

přesun <<

Veselíková Lenka

z 4.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Fl)

 

4.hod

D

 

(te)

přesun <<

Jireček Miroslav

z 6.hod

 

4.hod

Z

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

M

 

(sp)

navíc

Flídrová Hana

 
 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

5.P

5.hod

Ivt

Ivt1

 

odpadá

 

(Ba)

 

6.hod

Ivt

Ivt1

 

odpadá

 

(Ba)

 

8.hod

Ivt

Ivt2

 

odpadá

 

(Ba)

 

9.hod

Ivt

Ivt2

 

odpadá

 

(Ba)

6.P

1.hod

F

 

(mf)

supluje

Kunderová Martina

(Po)

 

2.hod

Čj

 

(2.)

změna

Stuchlá Aneta

 

7.P

9.hod

D

 

(ka)

supluje

Škodová Veronika

(Ma)

 

Zpracováno v systému Bakaláři